Buzz Quattro
 
 

Buzz Quattro - nosič jízdních kol

Značka: Buzz Rack
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele. Litujeme, ale tento produkt již není v nabídce.

Zpět na hlavní stránku

Hledáte cenově výhodný, ale bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol Buzz Quattro značky Buzz Rack je určen na přepravu 4 jízdních kol a při poměru cena - parametry nemá na našem trhu konkurenci. Jedná se o základní, ale velmi spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení, vybavený základní světelnou rampou.

Nosič jízdních kol  Buzz Quattro lze uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. To zabezpečuje otočné dotahovací zařízení, které stačí pouze položit na tažné zařízení a dotáhnout otočnou hlavicí. V hlavici se nachází zámek, kterým celý nosič uzamknete. Uchycení nosiče ještě zabezpečíte dotažením pojistné matice (klíč je součástí dodávky).

Upínací popruhy kol uchytí kola všech rozměrů a to i velmi malých dětských jízdních kol. Tyto upínací popruhy umožňují rychlé a bezpečné upevnění kol. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby udržely i největší ráfky.
Držák rámů jízdních kol uchytí oválné, a také kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Každé jízdní kolo lze samostatně zamknout. 
Cyklonosič Buzz Quattro disponuje sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné jízdní kola z nosiče sundávat. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr. Nosič se dá naklonit dostatečně nízko, a proto je vhodný i pro vozidla s vertikálním otevíráním 5. dveří.
Nosič je dodáván se základní světelnou rampou s 3 funkčními světly a 7- pinovým konektorem.
Váha nosiče jízdních kol Buzz Quattro je 19,2kg, nosnost 60kg a se svou šířkou 96 cm se určitě vejde do většiny zavazadlových prostorů automobilů. 

Pro bezpečné uchycení nosiče jízdních kol Buzz Quattro musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.

Montáž nosiče:

 

Vnější rozměry
Šířka (cm) 96 
Hloubka (cm) 85 
Kapacita
Jízdní kola 4x 
Nosnost (kg) 60 
Hmotnost (kg) 19,5 
Ostatní
Barva černá 
Materiál kov 
Certifikát GS/TÜV ano 
Upevnění na tažné zařízení - uzamykatelné 
Integrovaná zadní světla ano 
Možnost sklopení nosiče s naloženými koly ano 
Zamykání jízdních kol ano 
Vhodné pro vozidla s rezervou na pátých dveřích ne 
Elektrický konektor 7 pólový standardní 
Maximální hmotnost jednoho jízdního kola (kg) 15 
Vhodné na kola s rozvorem (cm) 53 - 119