Buzz Spark 3
 
 

Buzz Spark 3 - nosič jízdních kol

Značka: Buzz Rack
9 590 Kč s DPH
7 926 Kč bez DPH:
Dostupnost: Skladem
Počet:
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele.

Nosič Buzz Spark 3 skončil na druhém místě v testu Nosičů jízdních kol prestižního časopisu dTest květen/2015. Zaostal pouze o1% za vítězem Thule EuroClassic G6 929, který máme rovněž v nabídce.

Hledáte cenově výhodný, ale bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol Buzz Spark 3 značky Buzz Rack je určen na přepravu 3 jízdních kol a při poměru cena - parametry nemá na našem trhu konkurenci. Na rozdíl od nosiče Buzz Cruiser 3 má vlastní rozšířené integrované zadní svícení s 5-ti funkcemi. Světla nosiče se navíc dají sklopit, takže ve složené poloze nedojde k nechtěnému odlomení.

Nosič jízdních kol Buzz Spark 3 lze uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí, je vybaven novým způsobem upevnění. K bezpečnému ukotvení pouze stačí nasadit nosič na tažnou kouli a zaklapnout páku. Nosič lze jednoduše zabezpečit pomocí zamykacího kolíku.

Různou tloušťku krku tažného zařízení můžete vykompenzovat nastavením těsnosti úchopu.

Upínací popruhy kol uchytí kola všech rozměrů a to i velmi malých dětských jízdních kol. Tyto upínací popruhy umožňují rychlé a bezpečné upevnění kol. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby udržely i největší ráfky.

Držák rámů jízdních kol nosiče jízdních kol Buzz Spark 3 uchytí oválné, a také kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Držáky rámů jízdních kol jsou vybaveny silikonovou vložkou, nezanechává tedy na rámu škrábance. Vestavěný zámek zabezpečí možnost samostatného uzamknutí jízdních kol.

Buzz Spark 3 je vybaven sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné jízdní kola z nosiče sundávat. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr. Nosič se dá naklonit dostatečně nízko, a proto je vhodný i pro vozidla s vertikálním otevíráním 5. dveří. Sklopení je rychlejší a jednodušší, to zabezpečuje nový sklopný systém, kterým cyklonosič Buzz Spark 3 disponuje.

Buzz Spark 3 je dodáván se standardní světelnou rampou s 5-ti funkčními světly a 13 pin konektorem.
Světelnou rampu lze sklopit pro bezpečnější skladování.

Nosič je dodáván s 13-7 pin adaptérem. V případě použití 7 pin konektoru nebudou mlhovky a zpátečka svítit.

I při kvalitní robustní konstrukci si nosič jízdních kol Buzz Spark 3 při jeho složení zachovává kompaktní rozměry, 94 x 82,6 x 31 cm, takže skladování, či převážení nosiče ve většině automobilů nepředstavuje žádný problém.

 

Pro bezpečné uchycení nosiče jízdních kol Buzz Spark 3 musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.

Montáž nosiče:


 

 

Vnější rozměry
Šířka (cm) 109 
Hloubka (cm) 76 
Kapacita
Jízdní kola 3x 
Nosnost (kg) 45 
Hmotnost (kg) 17 
Ostatní
Zamykání ano 
Barva šedá 
Materiál plast / kov 
Certifikát GS/TÜV ano 
Upevnění na tažné zařízení 
Integrovaná zadní světla ano 
Možnost sklopení nosiče s naloženými koly ano 
Zamykání jízdních kol ano 
Vhodné pro vozidla s rezervou na pátých dveřích ne 
Elektrický konektor 13 pólový s redukcí na 7 pólový 
Maximální hmotnost jednoho jízdního kola (kg) 15