Buzz Pilot
 
 

Buzz Pilot - nosič jízdních kol

Značka: Buzz Rack
5 190 Kč s DPH
4 289 Kč bez DPH:
Dostupnost: Skladem
Počet: ks
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele.

Nosič jízdních kol Buzz Pilot Vám umožní bezpečně přepravovat 2 jízdní kola s maximální nosností 30 kg (2 x 15 kg). Nosič bezpečně a rychle připevníte na zadní dveře Vašeho vozidla. Jízdní kola jsou v něm pevně ukotvená, nedotýkají se jeden druhého a nehrozí ani poškrábání karoserie auta.

Rám

Ergonomie rámu umožňuje bezpečné a rychlé upevnění nosiče na většinu automobilů. Nosič je vyroben z vysoce kvalitní ocele v kombinaci s odolným plastem. Ergometrie nosiče zaručuje, že kola jízdního kola se nedotýkají karoserie, a tím je vyloučena možnost poškrábání.

Rychlá montáž

Pomocí nastavovacího šroubu můžete rychle upravit rozměry, případně nosič složit, nebo rozložit.

Držák rámu jízdního kola

Svorky jsou dostatečně velké, aby bezpečně uchopili také jízdní kola se širším rámem. Svorky jsou vyrobeny z vysoce odolného nylonu. Integrované podložky zabraňují poškrábání laku jízdního kola  a udrží v bezpečí rovněž lanka brzd. Každý držák je vybaven blokovacím knoflíkem.

Držáky kol

Držáky kol se přizpůsobí jakýmkoliv rozvorům, rovněž také malých dětských jízdních kol. Popruhy bezpečně a pevně uchytí kola, přičemž podložky chrání ráfky.

Popruhy jsou dostatečně dlouhé i pro uchycení širokých ráfků.

Bezpečnost

Výrobek je dodáván s bezpečnostními popruhy, které ještě dodatečně zabezpečí uchycení jízdního kola.

Háčky

Všechny háčky jsou ošetřeny speciálním lakem, který zabrání poškrábání karoserie.

Velikost

Nepotřebujete-li právě přepravovat jízdní kolo, můžete složit ramena nosiče.

UPOZORNĚNÍ: V souladu s pravidly silničního provozu je nutné při montáži nosičů na zadní dveře dbát na to, aby nedošlo k překrytí zadních světel a evidenčního čísla vozidla. Světla i evidenční číslo musí zůstat viditelné bez překážky i po namontování jízdních kol na nosič.