Whispbar WB300
 
 

Whispbar WB300 - nosič lyží a snowboardů

Značka: WHISPBAR
4 990 Kč s DPH
4 124 Kč bez DPH:
Dostupnost: Na dotaz
Počet:
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele.

Nosič lyží a snowboardů Whispbar WB300 je mezi nosiči lyží technologickou specialitou. Už na první pohled se od ostatních nosičů lyží odlišuje futuristickým designem, který není jen vizuálně atraktivní, ale především funkční. Stříbrný eloxovaný povrch nosiče WB300 dokonale vylepší vzhled Vašeho auta a dodá mu větší eleganci.

Technologickou novinkou nosiče WB300 je uchycení lyží mezi těsnící gumy. Nosič WB300 je nízkoprofilový, viditelná je pouze jedna guma, druhá je ukrytá uvnitř nosiče.

Jedinečnost nosiče lyží a snowboardů WB300 spočívá v unikátním kloubovém mechanizmu SmartFlex, který zabezpečí bezproblémové uchycení lyží a snowboardů různé tloušťky.

SmartFlex

Tloušťka lyží či snowboardu už více nepředstavuje žádný problém. Kloubový mechanizmus nosiče WB300 umožní, v případě potřeby, automatické nadzdvihnutí vrchního ramene nosiče a zabezpečí tak perfektní uchycení.

Manipulace s nosičem Whispbar WB300 je velmi praktická, ale nezapomíná se ani na bezpečnost. Samozřejmostí je zamykání nosiče, jeho otevírání zabezpečuje velké tlačítko, se kterým se velmi snadno manipuluje i v lyžařských rukavicích.

Uchycení WB300 na střešní nosič je opravdu jednoduché a navíc kompatibilní se všemi typy střešních nosičů.

Whispbar WB300 má nízký a aerodynamický profil, což mu zaručuje malý odpor vzduchu a díky tomu menší spotřebu a nízkou hlučnost. S nosičem Whispbar WB300 můžete najednou přepravit až 6 párů lyží, či 4 snowboardy, případně jejich kombinaci.

nosičem lyží a snowboardů  Whispbar WB300 cestujete na hory stylově a elegantně.
 

 

 

Vnější rozměry
Délka (cm) 91 
Výška (cm) 10 
Šířka (cm) 10 
Kapacita
Lyže 6 párů 
Snowboard 4x 
Hmotnost (kg) 5,5 
Ostatní
Zamykání ano 
Možnost upevnit Carvingové lyže ano 
Maximální rychlost vozidla s nosičem (km/h) 130