Technologie

TECHNOLOGIE NOSIČŮ

Tvar

Střešní nosiče Whispbar jsou o generaci napřed před svými konkurenty. Vývojáři se při jejich tvorbě opírali o své velké zkušenosti z aeronautiky spolu s praktickými zkušenostmi z každodenního užívání nosičů po téměř 30 let. Roky práce a výzkumů přinesly něco, co příroda věděla už odjakživa – ptáci nemají hranatá křídla.

Proměna nosičů na aerodynamický tvar zajistila téměř úplné odstranění jejich nepříjemné hlučnosti a navíc přinesla téměř nulový vliv na zvýšení spotřeby auta. Ocení to zejména ti, kteří neradi donekonečna montují a demontují nosiče ze střechy vozidla.

        

Materiály, vybavenost

Když odhlédneme od aerodynamického tvaru nosičů, je to absolutní kvalita použitých materiálů, designu a celkového zpracování, co posouvá tyto nosiče daleko před jejich konkurenci. Skutečně je musíte vzít do ruky, abyste to ocenili. Každý, kdo už někdy měl co dočinění se střešními nosiči, si určitě povšimne množství propracovaných detailů, které v celku dělají Whispbar nosiči č.1.

Navíc, nejenom že montáž a demontáž nosičů je maximálně jednoduchá, ale i nářadí k ní (je-li potřebné) je uschováno přímo tam, kde ho potřebujete – pod krytem patky.

Nosiče Whispbar jsou i vysoce odolné. Výrobcem udávaná nosnost je 75kg, nosiče však bezproblémově absolvovaly City Crash test až do nosnosti 100kg.

 

     

Univerzálnost

Nosiče Whispbar sice nejsou nejlevnější na trhu, ale jejich hodnota je rozhodně nejvyšší. Jedním z jejich největších přínosů je unikátní systém patky Smart-Foot™. Patka, jenž je součástí nosiče, je vhodná pro všechny typy automobilových střech a druhy uchycení včetně uchycení na podélníky. Přizpůsobení se provádí pomocí adaptéru – montážního kitu. Při troše štěstí si při další koupi nového vozidla k němu pouze dokoupíte nový adaptér a hodně tak ušetříte, protože nemusíte opět kupovat komplet nové střešní nosiče. Díky tomu a díky úspoře paliva Vás nosiče Whispbar nakonec vyjdou levněji než jiné nosiče, při zachování všech jejich výhod.