O společnosti

Firma PHOBOS spol. s r.o. je jedním z největších distributorů automobilové zabezpečovací techniky, autodoplňků, střešních nosičů a příslušenství na Slovensku a v Čechách.

Naše společnost je výhradním zástupcem výrobce speciálních-exkluzivních nosičů značky Whispbar Prorack a Yakima na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku. K sortimentu střešních nosičů a příslušenství povozujeme specializovaný portál www.yakima.sk/cz/hu/eu.

Hlavním zaměřením firmy je velkoobchodní prodej, přičemž našimi zákazníky jsou zejména profesionální montážní střediska a prodejci aut. Samozřejmě také poskytujeme maloobchodní prodej zboží koncovým zákazníkům a technickou a prodejní podporu.

Jako jedna z mála má naše společnost rovněž vlastní vývoj (HW a SW), což nám umožňuje poměrně rychle reagovat na požadavky našich zákazníků.

Od roku 2003 se naše aktivity rozšiřují také na zahraniční trhy, přičemž si naše výrobky našli stálé zákazníky nejen v Evropě, ale také v Africe a na Blízkém východě.

Firma PHOBOS spol. s r.o. je strategickým partnerem největšího světového výrobce dvoucestných autoalarmů Magicar. Jako čtvrtý největší distributor na světě pokrýváme těmito autoalarmy většinu zemí v Evropě.

Naším cílem jsou dlouhodobé korektní vztahy a maximální důvěra našich zákazníků v naše výrobky a služby.

Historie firmy PHOBOS spol. s r.o. ve zkratce:

1992 1993 1994 1998 1999
založení společnosti výhradní zastoupení švýcarské společnosti MOSS SECURITY pro Slovensko vývoj a výroba imobilizéru PS 301 Touch uvedení prvních dvoucestných autoalarmů na slovenský a český trh výhradní zastoupení největšího výrobce dvoucestných autoalarmů Magicar pro Slovensko a Čechy
2003 2005 2006 2007 2008
založení pobočky v České republice rozšíření výhradního zastoupení značky Magicar na celou východní Evropu
spuštění portálu www.autoalarmy.sk
spuštění portálu www.autoalarmy.cz obdržení certifikátu kvality řízení ISO 9001:2000 rozšíření výhradního zastoupení značky Magicar o dalších 5 států západní Evropy
2009 2010 2012    
výhradní zastoupení střešních nosičů značky PRORACK uvedení GSM alarmu na slovenský a český trh uvedení střešních boxů Yakima na slovenský a český trh    

 


Novozélandská společnost HUBCO AUTOMOTIVE byla založena v roce 1975 leteckým inženýrem Rolls Royce a Air New Zeland, nejdříve jako výrobce sportovních potřeb. V roce 1980 vyvinuli první střešní nosič pro Mitsubishi Colt. Během 30 let se firma stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů originálního příslušenství. Jednoznačné zaměření na kvalitu a nejnovější technologie, spolu s bohatými zkušenostmi z letectva a aerodynamiky, přineslo firmě první příčku mezi střešními nosiči.

O společnosti Hubco

1980 1984 1990 1997 2001
První střešní nosič vyroben pro Mistrubishi Colt. Uvedení nosičů P-Bar na trh. Dodavatel nosičů S-Bar pro Ford a Toyota Australia. Získání akreditací ISO9001/QS9000 a Ford Q1 Quality. Návrh a výroba střešních nosičů pro Ford a Honda Australia.
2004 2006 2007 2008 2009
OEM dodavatel střešních nosičů pro Ford Australia.
Návrh a výroba střešních nosičů pro Holden VE Commodore.
Vývoj Whispbar™ - technologie redukce hluku. Vítěz kontraktu pro General Motors na vozidla Cadillac a Saab  - celosvětově. Na výstavě Automechanika 2008 byl Whispbar oceněn jako Eco Friendly product (Green Directory). Whispbar obdržel cenu International Forum Award in Europe. Začátek prodeje v Evropě.
2012        
Americká společnost  Yakima převzala výrobu střešních nosičů s technologií Whispbar - vznik značky Whispbar by Yakima.