Platba

Za zboží objednané v našem E-shopu lze platit následujícími způsoby:

Při osobním odběru zboží:

V případě, že se rozhodnete pro osobní odběr objednaného zboží v naší provozovně, můžete za zboží zaplatit hotově přímo při jeho převzetí. Platební karty nepřijímáme. Další možností osobního odběru je úhrada zboží platebním příkazem předem s následným osobním vyzvednutím. V takovém případě Vám bude po telefonickém potvrzení objednávky naším pracovníkem na e-mail zaslána Proforma faktura se všemi platebními údaji (číslo účtu, variabilní symbol, částka). Po přijetí platby na náš účet budete informováni o možnosti vyzvednutí zboží na provozovně.

Převodním příkazem předem:

Objednané zboží lze zaplatit bankovním převodem předem. Při platbě převodním příkazem Vám bude po telefonickém potvrzení objednávky naším pracovníkem na e-mail zaslána Proforma faktura se všemi platebními údaji (číslo účtu, variabilní symbol, částka). Po přijetí platby na náš účet bude zboží expedováno na adresu doručení vyplněnou v objednávce.

Dobírkou při převzetí zboží:

V případě zaslání zboží kurýrní službou PPL platíte zboží přímo kurýrovi při jeho převzetí. Kurýr PPL umožňuje přijetí platby v hotovosti nebo platební kartou.

V případě zaslání zboží Českou poštou platíte zboží hotově při převzetí zásilky na přepážce České pošty.