Whispbar T3 - nosič jízdních kol
 
 

Whispbar T3 - nosič jízdních kol

Značka: WHISPBAR
19 990 Kč s DPH
16 521 Kč bez DPH:
Dostupnost: Skladem
Počet: ks
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele.

Whispbar T3 představuje unikátní nosič jízdních kol  na tažné zařízení "Just click".

Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí. 

 

Stačí pouze nasadit, sklopit a je připraven sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům  máte jistotu správného upnutí. 

 

Nosič jízdních kol Whispbar T3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, a tak je možné převážet i elektrokola a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.

Whispbar T3 je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem lze provést v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte čas zdlouhavou montáží.

Demontáž a přenos nosiče Whispbar T3 představuje pohodlnou záležitost, protože jej můžete tahat po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.

Nosič jízdních kol Whispbar T3 má v balení 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou. Součástí nosiče je rovněž speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.

Nosič disponuje úložným prostorem na 3 jízdní kola, který lze rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce Whispbar o  čtvrté kolo.

 

UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se prodával do roku 2015 pod názvem Cykell T3. Firmu Cykell koupila firma Yakima Whispbar, proto došlo u tohoto produktu k přejmenování na Whispbar T3. Jedná se o ten samý produkt identických parametrů a kvality jako Cykell T3.

 

 

Vnější rozměry
Délka (cm) 72 
Výška (cm) 77 
Šířka (cm) 100 
Kapacita
Jízdní kola 3x 
Nosnost (kg) 60 
Hmotnost (kg) 20 
Ostatní
Barva šedá 
Materiál ocel / hliník 
Certifikát GS/TÜV ano 
Upevnění na tažné zařízení - uzamykatelné 
Integrovaná zadní světla ano 
Možnost sklopení nosiče s naloženými koly ano 
Zamykání jízdních kol ano 
Vhodné pro vozidla s rezervou na pátých dveřích ne 
Elektrický konektor 13 pólový s redukcí na 7 pólový 
Upevnění jízdního kola za přední a zadní kolo