Whispbar WB200
 
 

Whispbar WB200 - nosič jízdních kol

Značka: WHISPBAR
2 990 Kč s DPH
2 471 Kč bez DPH:
Dostupnost: Skladem
Počet:
Potřebujete poradit?

Napište nám na office@autohaus.cz

Hodnocení:
Hodnotit produkty mohou pouze přihlášení uživatele.

Potřebujete přepravovat jízdní kolo, které má lanka brzd vedená po spodní části rámu? Určitě řešíte dilema jak jej upevnit, aby nedocházelo k poškrábání laku. WB200 je řešení. Je to dokonalý nosič s uchycením za přední vidlici. Jako jediný umožňuje přepravit jízdní kola s 9mm a také 15mm osami bez použití adaptéru. Patentovaný systém montáže nosiče, elegantní design oceněný odbornou porotou, systém jediného zámku, který zamkne cyklonosič k střešnímu nosiči a zároveň také k jízdnímu kolu. Jedná se o prvotřídní výrobek, který nezklame ani nejnáročnějšího zákazníka.

Popis:

Nosič jízdních kol WB200 je profesionální uzamykatelný hliníkový nosič pro ty z vás, kteří chcete upevnit své jízdní kolo za přední vidlici. Whispbar WB200 má navíc nejen oku lahodící, ale také aerodynamický design. Je vhodný pro jízdní kola, která mají lanka brzd a přehazovače vedená po spodní šikmé trubce rámu jízdního kola (zejména silniční jízdní kola), takže upevnění čelisťovým nosičem za rám by tisklo lanka a mohlo by dojít k odírání rámu a lanek.

Whispbar WB200 je jediný nosič s uchycením za přední vidlici na světě, který je schopen uchytit jízdní kola s 9mm i 15mm osami bez použití adaptéru.

Samotná montáž nosiče jízdního kola WB200 na základní střešní nosič je extrémně jednoduchá a rychlá. Whispbar WB200 za to vděčí patentovanému systému QuickDock, s kterým je celý úkon otázkou sekund.

QuickDock

Whispbar WB200 stačí položit na střešní nosiče tak, aby zapadl do T-drážky a následným pootočením klapek jej zajistit. Žádná složitá demontáž střešních nosičů, nasouvání z boku, točení šrouby či maticemi.

Whispbar WB200 je vybaven integrovaným systémem zamykání SKS, který využívá jediný zámek na zabezpečení jízdního kola k nosiči, a také cyklonosiče k střešním nosičům.

SKS

U nosiče WB200 jediný zámek obstará dvojité zabezpečení.

 

Konstrukce nosiče Whispbar WB200 je "oboustranná", takže montáž jízdního kola lze provést jak z levé, tak z pravé strany bez nutnosti přestavování nosiče. K upevnění kol jízdního kola slouží zadní a přední rychloupínací popruhy, které jsou nastavitelné na různé rozměry kol a nosnost střešního nosiče WB200 je 17kg bez předního kola.

Nosič WB200 splňuje normy  TUV/GS a CityCrash. Design tohoto nosiče byl oceněn prestižním oceněním reddot design award winner 2013.

 

Video montáže Whispbar WB200: